ŠKOLKOVNÉ

Úplata se provádí bezhotovostně, tedy bankovním převodem na číslo účtu: 1085875379/0800. Při platbě do zprávy uveďte jméno dítěte. Je možné hradit formou záloh na měsíc nebo jednorázovým vkladem. Úplatu na daný měsíc je nutné platit do 15. dne v měsíci. Pro školní rok 2024/ 2025 jde o částku 600,- na dítě/ měsíc. V letních měsících (červenec, srpen) je úplata poloviční. Dětí s povinnou předškolní docházkou školkovné neplatí.

STRAVNÉ

Obědy ze školní jídelny Černilov

Telefon do jídelny: 495 431 478

Každý strávník má vlastní konto, prostřednictvím kterého lze stravu odhlašovat, přihlašovat a kontrolovat stav účtu.

OBJEDNÁVÁNÍ OBĚDŮ A KONTROLA ÚČTU

• na adrese www.strava.cz (jídelna číslo 6735)
  • Přihlašovací jméno: prijmeni.jmeno (bez diakritiky)
  • Heslo: obědy1 (po přihlášení je možno heslo změnit)

PLACENÍ OBĚDŮ

• Převod z účtu (VS = rodné číslo strávníka bez lomítka)
  • V případě nedostatečné výše stavu konta strávníka nelze oběd vydat.
  • Číslo účtu školní jídelny: 192533046/0300
  • Stravné se platí vždy zálohově na následující měsíc. V případě nízkého stavu konta nebude strava vydána.

ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

• na adrese www.strava.cz (jídelna číslo 6735)
  • osobně, telefonicky 495431478 v kanceláři ŠJ do 7 hodin ráno první den neplánované nepřítomnosti
  • To však neplatí při omezeném provozu v době prázdnin a dnech ředitelského volna. V těchto dnech lze změny provádět pouze 2 dny předem.
  • Dle vyhlášky 107/2005 Sb. má strávník nárok na dotované jídlo pouze v první den nemoci.
  • Za neodhlášené obědy se musí doúčtovat režie a to ve výši 43 Kč.

více informací Jiří Briestenský, vedoucí Školní jídelny Černilov