Hledání pokladu

I přes rozporuplné předpovědi počasí jsme se rozhodli vyrazit dobývat poklad, aby nám rodiče nemuseli každý den vypravovat batůžek s pitím. Krátké mrholení ani pár kapek nás nevyvedlo z míry, v pláštěnkách nám bylo hej a nadšení z hledání úkolů nás zcela pohltilo. Všechny děti prokázali dobrou znalost místa, kde žijí. Znaly stromy, živočichy, budovy, domečky kamarádů, které nám sloužili jako stanoviště pro úkoly. Ty testovali znalosti, bystrost, spolupráci a také pohybové dovednosti. Libranťáček poklad velmi dobře schoval, ale před dětmi se neukryje nic a tak jsme vítězoslavně dorazili do školky. Podle vyprávění dětí měly největší úspěch pohybové úkoly a právě hledání barevných kamínků a ruliček s úkoly.