16.2. Výlet do HK, preventivní program Policie ČR, práce policisty

V rámci tématického plánu ,, Bez práce nejsou koláče" pojedeme na výlet do Hradce Králové a navštívíme Policii ČR v Malšovicích a zůčastníme se preventivního programu pro Mš.

• Policejní pohádky - čtení pohádkových příběhů s preventivním charakterem, týkajících se různých situací, ve kterých se dítko může ocitnout. Pohádky jsou zakončeny poučením, jak se správně v dané situaci zachovat. Po čtení policista knihu předá školce, kterou navštívil.

• Práce policisty - děti se seznámí s běžným dnem policisty, prohlédnou si uniformu....
  • Bezpečné chování - zásady bezpečného chování doma i venku; kontakt s cizí osobou (ptá se na cestu, nabízí sladkosti, atd.), vstupování do domu, do výtahu s neznámým člověkem, ..

Odjezd ve čtvrtek 16.2. linkovým autobusem v 8:00, návrat v 11:00. S sebou batůžek a pití, svačinku děti dostanou. Prosím o příchod dětí do 7:45 hodin.